Hakkımızda

Tesettür Moda Sektöründe 15 yıllık deneyim ve tasarım altyapısının yanı sıra; uluslararası standartlarda çalışma anlayışı ve hedefleri ile SHETTA günümüzde Türk Tesettür modasının en önemli markalarından biridir. Günümüz moda anlayışına sahip özgün tasarımlarıyla SHETTA, sezonun modasını ve dünya trendlerini içeren  koleksiyonları ile her sezon takipçilerine oldukça geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Özgün
Şık
Kalite

Günlük yaşam artık hem spor hem şık tercihler yapabildiğimiz, herkesin kendi modasını yansıttığı bir mekan haline geldi.

Kendinizi en özel hissetmek istediğiniz anlarda, Shetta tüm ışıltılı koleksiyonunu sizlere sunuyor.

Hem spor ve rahat hem de kendinizi içerisinde şık ve zarif hissedebileceğiniz ürünler artık arananların başında geliyor.

Sıkı Çalışma ve Güzel Olmak

15 yıllık üretim tecrübesi ve özgün misyonuyla günümüzde hızlı bir ivme yakalayıp SHETTA Markasıyla Tesettür Giyimde  modanın öncüsü olma yolunda ilerliyoruz.

6000

M2 Üretim Alanı

15

Yıl Tecrübe

100000

Adet Üretim Kapasitesi

a
100

100% Kalite

Görüşler

elbise
Elbise
boxbanner-8
Ferace
Tunik
Tunik
boxbanner-5
Eşofman
kap
Kap
etek
Etek

Ürünlerimiz

Shetta tesettür alanında geniş bir ürün gamına sahiptir. Etek, bluz, gömlek, pantolon, elbise, yelek, ceket, ferace, kap, manto vb. tüm ürünlerde yüksek adetlerde üretim yapmaktadır.

İletişim

Alt tarafta yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

SHETTA

SHETTA tesettür alanında geniş bir ürün gamına sahiptir. Etekten, bluz, gömlek, pantolon, elbise, yelek, ceket, ferace, kap, manto vb. tüm ürünlerde yüksek adetlerde üretim yapmaktadır.